Logo

RENT A CAR AUTOMATIC

Број на оглас: 2973688 | Објавен на: 18.08.2018, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 25 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat Mercedesi AUTOMATIC KLIMATIZIRANI vo odlicna sostojba. Vozilata poseduvaat ZELEN KARTON POVEKE INFO I REZERVACII 078-451-181

 Vasko

Потврден огласувач