Logo

Gumi bandashi i DELOVI ZA JEEP

Број на оглас: 2973840 | Објавен на: 02.09.2020, 22:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 4J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 70

Дијаметар на гума: 20

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDASHI. I Mnogu DRUGI DELOVI ZA JEEP GRAND CHEROKI 4.0 moze i se komplet

 Sasho

Потврден огласувач