Logo

Prestigo multipad 7hd

Број на оглас: 2973875 | Објавен на: 19.02.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Prestigo

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Tabetot e so skrseno stako ama raboti tacot drugo se e ok 1100 den moze zamena 075520846

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач