Logo

Sharan 1.9TDI 116ks

Број на оглас: 2973881 | Објавен на: 11.08.2018, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sharan so ful oprema tempomat greaci na sedista dvozonska klima komandi na volan novi gumi sega napraven golem servis pumpa zategaci kais.
Poveke informaci na tel

 Bobi

Потврден огласувач