Logo

Plac vo Belica (sproti ribnik Ciflik / Kozjak)

Број на оглас: 2973925 | Објавен на: 12.08.2018, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1168 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 22 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Belica so vkupna povrsina 1168 m2 se naogja na 40m odalecenost od restoran i ribnik Ciflik, placot e sproti rekata Belesnica i na 2 km od ezero Kozjak.
Tel. 070 952 932

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач