Logo

GOLF 3 . 1.9 TDI ODLICEN

Број на оглас: 2974004 | Објавен на: 16.08.2018, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA:::

-GOLF 1.9 TDI KRATOK 97 GODINA
ODLICNA SOSTOJBA KLIMA...

-GOLF 1.9 TDI KARAVAN 97 GODINA
ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRAN

TELL
078-450-703
076-552-882

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач