Logo

Prodavam placevi vo Delcevo - Asevica

Број на оглас: 2974030 | Објавен на: 02.08.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 762 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 20.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve parceli za 30 evra po m2:
-7098/1 (314m2)
-7098/2 (302m2)

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач