Logo

Kawasaki Versus

Број на оглас: 2974080 | Објавен на: 15.06.2019, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Туринг

Година: 2012

Модел: Versus

Километри: 30000

Цена: 3.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot evo oslicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme samo za kes. Na Italijanski Tabli moze da se carine

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач