Logo

Se izdava stan karsi avtobuska stanica

Број на оглас: 2974095 | Објавен на: 15.08.2018, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 66 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Partizanska

Цена: 200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan karsi avtobuskata stanica kompletno namesten. Ima 2 spalni sobi, dnevna, kujna,wc, balkon.
Sekoja spalna soba e za 2 lica.
Cena: 200evra/mesecno
Poveke info na 075 397 795 Ogne

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ognanov Ognance

Потврден огласувач