Logo

Piaggio Beverly 300 Police

Број на оглас: 2974470 | Објавен на: 11.12.2018, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2017

Модел: Beverly

Цена: 3.880 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава PIAGGIO BEVERL POLICE верзија со ABS ASR од март 2017 год.Дополнителна опрема Визир и Куфер (piaggio). регистриран, сервисиран. како нов. изминати 5000 км.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач