Logo

Cefki za navodnuvanje

Број на оглас: 2974528 | Објавен на: 12.04.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


F 90- 24broja 1300 den.
F 70-9 broja 1000 den.
Rasprkuvaci 8 broja 500 den.bez stupcinja.
odat site zaedno

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач