Logo

Masina za pravenje giro,kokoski,hot dog sendvici,friteza

Број на оглас: 2974554 | Објавен на: 23.08.2018, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodova masina za pravenje na giro,za pecenje na kokoski,za hotdogovi friteza i drugo. Broj za kontakt. 070867870. 070867870. 070867870

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  dejan

Потврден огласувач