Logo

enterier za bmw x3 odlicen

Број на оглас: 2974762 | Објавен на: 14.02.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: x3

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


enterierot e odlicen komplet sedista i kapaci na vrati

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Kiko

Потврден огласувач