Logo

Продавам Sony Play Station2

Број на оглас: 2974794 | Објавен на: 09.12.2018, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu zacuvan SPS2 so 4 igri
ima eden joystick...
kupivme nov PS zatoa se prodava

 Igor

Потврден огласувач