Logo

3 Bandasi 12 ki

Број на оглас: 2974851 | Објавен на: 27.08.2018, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se super, drzhat tubeles gumi ( bez vnatreashni )

Povolno

075 833 922

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач