Logo

Yamaha R1 Moze zamena

Број на оглас: 2975002 | Објавен на: 19.12.2018, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2009

Модел: R1

Километри: 20000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamaha R1 2009god registriran so zelen karton napraven servis moze zamena so moja doplata

 Bujamin

Потврден огласувач