Logo

Letni gumi 225 55 16

Број на оглас: 2975039 | Објавен на: 19.10.2018, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat cetiri letni gumi
2 milestone vozeni samo 2500km
2 cachland edna sezona vozeni
Za poveke info :071 846 391

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач