Logo

BMW 320-07

Број на оглас: 2975043 | Објавен на: 04.08.2018, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320
2007 godina
Avtomatska klima
Koza-enterier
M-branik napred
Volan so podesuvanje
M-felgi 17 so nisko profilni gumi
Registrirana so zelen karton
Komandi na volan
Podesuvanje na sedista
120kw-163ks
2.0 motor
Angel eyes
Elektrika na site prozori
Parking senzori
FULL OPREMA
Vredi da se vidi.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 BMW