Logo

Audi a6 3.0 quatro tdi

Број на оглас: 2975155 | Објавен на: 10.08.2018, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 7.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo odlicna sostojba registrirano so zelen karton do 12 mesec.napraven servis filtri i ulje na motor i menuvac.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ilija