Logo

ПРОДАВАМ КУЌА ВО БЕРОВО

Број на оглас: 2975158 | Објавен на: 18.07.2019, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Velko vlahovic 20

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Berovo na super lokocija so golem dvor dva sprata i podrum so cist imoten list za poveke info na 078210784 vasko

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 baram plac do 500m2 sofilar

Потврден огласувач