Logo

HTC One E8

Број на оглас: 2975206 | Објавен на: 11.02.2019, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: One E8

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Htc One E8 poloven koristen nekolku meseci.Telefonot odi komplet so kutija
Moze zamena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач