Logo

iPod Classic 30 GB

Број на оглас: 2975272 | Објавен на: 13.02.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4 плеери и iPod

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba, so odlicna baterija iPod Classic, poln so dobra originalna muzika. Cenata e fixna.

Zvonete ili pisete na Viber +381611683818 , ako ne sum dostapen.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач