Logo

Fiat ducato

Број на оглас: 2975334 | Објавен на: 04.08.2018, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.650 €
2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat ducato 1993god, vo top sostojba pali vozi!! Novi gumi!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач