Logo

iznajmuvam Apartman Sobi vo Berovo

Број на оглас: 2975425 | Објавен на: 04.01.2019, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 33 m²

Греење: Струја

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam apartman-sobi vo Berovo renoviran celosno.Odma do Crkvata na plostad-071346075

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач