Logo

VW Passat 1.9 tdi 131 Desen volan

Број на оглас: 2975487 | Објавен на: 10.08.2018, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
Mala i realna kilometraza
Klimatronik
Shiver
Cd changer
1.9 131 konj
Desen volan

Огласи од: Avto Delovi Makedonija

Avto Delovi Makedonija

Чешиново, Кочани

Станете Премиум член

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Avto Delovi Makedonija (претпријатие)

Потврден огласувач