Logo

Delovi za Fiat Stilo

Број на оглас: 2975508 | Објавен на: 16.09.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: stilo

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za Stilo1.9 JTD site vrati menjac i sedista SAMO TOA IMAM

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач