Logo

Opel vectra

Број на оглас: 2975552 | Објавен на: 11.10.2018, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel vectra 1.7 td isuzi mator kollata e zaquvan stegnat vredi dase vidit pozz javete na ovoj broj 078 369 185

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Struga