Logo

Стан 100м2 во центар во Свети Николе

Број на оглас: 2975592 | Објавен на: 25.02.2019, 06:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1989

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Адреса: Ленинова бр.19/6 Свети Николе

Цена: 47.900 €
48.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава трособен стан од 100м2 во центарот во Св.Николе. Станот се наоѓа на 3 кат и е реновиран со сменети ПВЦ прозори, има вградено парно на струја. Станот има ориентација Југ-Север и има две тераси, купатило, ВЦ, остава од кујна, остава од купатило и две спални.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач