Logo

Стан во Охрид Зоран

Број на оглас: 2975775 | Објавен на: 15.12.2018, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 64 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Дејан Војвода бр 45

Цена: 300 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам 3 собен стан до ТАМАРО маркет кај пазарот на ТУРИСТИЧКА.Цена по договор зависно од бр.на лица и денови на престој.За подолг престој по договор.
Видете ги сликите и јавете се за договор.
Издавам и соби во куќа на истата улица.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач