Logo

Reno Master 2002

Број на оглас: 2975796 | Објавен на: 14.10.2018, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 €
3.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


reno mastre patnicko 8 + 1 vo odlicna sostojba reg. do 4.2019.
informacii na tel 075 431 549 Zan

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач