Logo

Книговодител, за реон Тетово

Број на оглас: 2975950 | Објавен на: 05.08.2018, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Книговодство, Банкарство, Економија

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Многу добро

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Иам Ватер Скардика е најдобрата вода во нашата Земја, доколку сакате да успеете со нас, имате неограничени можности.

Треба само да имате цел за успех, и со нас ке ја стигнете.
Со Работно Искуство,

Доколку овој опис одговара за вас.

Јавете се на 076256899 за да договориме состанок.

www.iamwater.mk

 Тетово    Општина: Теарце

Прати Е-Маил

 Sun and Stars (претпријатие)

Потврден огласувач