Logo

Novi Nenoseni Orginal Adidas Kopacki

Број на оглас: 2976221 | Објавен на: 11.08.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 44

Боја: Светло сива

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Novi nikogas nenoseni orginal Adidas kopacki,broj 40,42 i 44,okolu cenata ima prostor za korekcija,za poveke inf.javete se

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Person

Потврден огласувач