Logo

bandazi 15 so novi gumi za fiat 4x100

Број на оглас: 2976226 | Објавен на: 23.08.2018, 06:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


original fiat bandazi so glanc novi letni gumi 2017god.
zdravi pravi

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач