Logo

Kosacka Cel Mak 135 so kardan

Број на оглас: 2976292 | Објавен на: 21.10.2018, 07:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kosacka cel mak, 135, komplet so kardan. Kosackata e mnogu malku koristena, ne udirana i sl. Kupena e 1000eur.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач