Logo

Motor

Број на оглас: 2976293 | Објавен на: 02.10.2018, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.212 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava motor 1,7 Benzin so puknat blok drugoto se e ispravno izvaden od opel astra

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 pero

Потврден огласувач