Logo

Gumici za aluminski cevki za navodnuvanje

Број на оглас: 2976316 | Објавен на: 01.02.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


F 70
F 90
F 110

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Krume

Потврден огласувач