Logo

ford eskord

Број на оглас: 2976364 | Објавен на: 10.11.2018, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 18 kw / 24 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo ispravna sostojba ne e registrirana vredi da se vidi za cena lesno tel. 070 784 553

 Валандово

Прати Е-Маил

 stone dekor