Logo

fiat brava 16v 1.6

Број на оглас: 2976370 | Објавен на: 18.02.2019, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


fiat brava 16v 1.6 reg. 05 2019 so zelen karton atest plin udrena napred ne mnogu ostetena moze da se vidi vo sekoe vreme inf.tel.070-784-553

  Валандово

Прати Е-Маил

  stone dekor