Logo

VOLVO FH 440 & Poluprikolka Humbauer

Број на оглас: 2976447 | Објавен на: 16.09.2018, 02:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vlekac: Volvo FH 440 - 2008 Godina .

Poluprikolka: Humbauer - 2008 Godina .

Gumi na 90% .

Registrirani .

Vo odlicna Sostojba .

Za poveke informacii na : 075 435 185 ili 075 435 186 .

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Kamioni

Потврден огласувач