Logo

Se izdava stan za turisti

Број на оглас: 2976598 | Објавен на: 23.05.2020, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan za turisti posebna spalna soba
Opremena kujna
Wi-fi
Idealno za familija so Deca
REZERVIRAJTE

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач