Logo

Trosed dvosed i fotelja garnitura SIMPO

Број на оглас: 2976693 | Објавен на: 24.03.2019, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 23.000 МКД
24.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dvosed,trosed i fotelja, polno bukovo drvo, stof, kupeni vo simpo, koristeni samo godina dena,mnogu udobni i ubavi, se vklopuvaat so sekoj mebel

cena 25.000

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач