Logo

Ford Focus 1.8 TDDI

Број на оглас: 2976711 | Објавен на: 06.08.2018, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8 TDDI дизел, повеќе инф. на тел: 070762813 (Панче)

 Валандово

Прати Е-Маил

 Eli

Потврден огласувач