Logo

FRIZIDER KONCAR

Број на оглас: 2976720 | Објавен на: 15.08.2018, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


se prodava frizider koncar,so komora za zamrznuvanje, mnogu zacuvan

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач