Logo

FORD Fiesta 1.2 benzin ZETECs motor - KLIMA- extra

Број на оглас: 2976744 | Објавен на: 16.08.2018, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford fiesta 1.2 benzin 55KW ZETECs motor
2000 godina na kniska
motor odlicna sostojba so 160 xxx km pominati !
KLIMA , airbag servo elektrika na stakla, centrala so dalinski .... !!
registrirana do 14 juni 2019 !!
cena : 1200 fiksna cena bez komentar !!
kontakt 070 215 108 !!
kontakt 070 215 108 !!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Iphon

Потврден огласувач