Logo

Prodavam Ford Fiesta 1.4 tdci Ghia model

Број на оглас: 2976802 | Објавен на: 22.02.2019, 07:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.050 €
2.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata vo odlicna sostojba ,mnogu ekonomicna moze I zamena

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач