Logo

Opel Astra 1.7 CDti

Број на оглас: 2976837 | Објавен на: 12.12.2018, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba napraven e generalen servis pred 12.000km. So 4 novi gumi registrirana do 11.2018

Poveke informacii: Ljupco - 076-474-511

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач