Logo

Se izdava stan od 112m2 vo Kavadarci, kompletno opremen.

Број на оглас: 2976909 | Објавен на: 06.08.2018, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 112 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Bulevar Cvetan Dimov bb

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно опремен стан на 5ти спрат од 112м2 на бул. Цветан Димов, позади училиштето "Гоце Делчев". Станот се состои од кујнски простор, трпезарија, дневен престој, две спални соби, ходник, бања, купатило со wc, остава со сушална и два балкони. Цена по договор.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач