Logo

Gilera Nexus 300ie kako nov

Број на оглас: 2976977 | Објавен на: 13.11.2018, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Gilera

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Nexus

Километри: 10000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Gilera nexus 300ie God:2010/09 sacuvan do max novi gumi za merak vredi da se vidi
Moze zamena
Tel: 071-553-111

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Donce

Потврден огласувач