Logo

Аголна гарнитура 300x240cm

Број на оглас: 2977009 | Објавен на: 20.05.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Аголна гарнитура 300x240cm. Троседот е комбиниран со механизам за двоен лежај.

Може да се достави до секој град со карго.


agolna garnitura, mebel, dnevna soba

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач