Logo

Ovosna gradina ovostarnik 3500 m2 vo bistrico

Број на оглас: 2977026 | Објавен на: 10.03.2019, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ovosna gradina ovostarnik bavca od 3500m2 vo selo bistrica so sistem za navodnuvanje i pomosen objekt i pat za co kola do samoto mesto ke ve mola da zvonite na ovaj tel 078 616 083 slave

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач